Podpořte nás

Pokud chcete pomoci lidem prchajícím před válkou, můžete přispět prostřednictvím transparentního účtu 2002172892/2010

Financujeme kurzy českého jazyka pro ukrajinské občany.

Ukrajina-640x427

Firemní dobrovolnictví

V roce 2011 jsme získali první zkušenosti se zapojováním zaměstnanců firem při údržbě zahrady Vily Čerych. Zkušenost to byla velice pozitivní a mile nás potěšily i kladné reakce dobrovolníků. Na firemní dobrovolníky se těšíme i nadále. Věříme, že to může být dobrá příležitost i pro Vaši firmu.

 

Fotogalerie 2011 - na firemním dobrovolnictví se v tomto roce podíleli zaměstnanci České spořitelny, a.s., a ČSOB.

Fotogalerie 2012 - na firemním dobrovolnictví se v tomto roce podíleli zaměstnanci Allianz pojišťovny, a.s., České spořitelny, a.s., ČEZ, ČSOB a Vodafone CZ. 

Fotogalerie 2013 - na firemním dobrovolnictví se v tomto roce podíleli zaměstnanci České spořitelny, a.s., ČSOB, a.s., a Vodafone CZ. Více v této tiskové zprávě.

Fotogalerie 2014 - na firemním dobrovolnictví se v tomto roce podíleli zaměstnanci ČSOB, a.s. Více v této zprávě. Dále nám pomáhali zaměstnanci Vodafone CZ.

 

Firemní dobrovolníky také zapojujeme od roku 2011 do dlouhodobého projektu s názvem "Zážitková zahrada". Vedle údržby a oprav historických stanovišť v zahradě (např. dřevěný altán, besídka, jezírko, ovocný sad, záhony s květinami…) budujeme nová stanoviště (např. naučnou Stezku stromů, pocitovou stezku, permakulturní záhon se suchou zídkou, bylinkovou zahrádku, přeměnu trávníku na luční porost, obnovu historického rozária....). Kromě obnovy a budování nových stanovišť je třeba v zahradě provádět i pravidelnou údržbu (např. nátěr plotu a dřevěných altánů, sečení zahrady, údržba květinových záhonů, úklid podzimního listí.....). Dobrovolnickou práci v zahradě je možné vykonávat od března do listopadu. Velmi vítáme, když firmy mohou podpořit obnovu objektu nejenom firemním dobrovolnictvím, ale i nákupem potřebného materiálu (např. nátěrové barvy, bylinek či květin, hnojiv, stromů a keřů k výsadbě...).

Zároveň firmám nabízíme jedinečnou příležitost, jak spojit dobrovolnou práci s firemními potřebami - například vzděláváním či budováním týmu (teambuildingem). Vzdělávací středisko Vila Čerych může zájemcům nabídnout ubytování a stravování (26 lůžek v 7 pokojích), pronájem prostor včetně techniky i další doprovodné služby podle požadavků klienta.

 

Pronájem Vily Čerych