Podpořte nás

Pokud chcete pomoci lidem prchajícím před válkou, můžete přispět prostřednictvím transparentního účtu 2002172892/2010

Financujeme kurzy českého jazyka pro ukrajinské občany.

Ukrajina-640x427

Výměnné stáže

Výměnná stáž v České Skalici

Výměnné stáže v České Skalici se zúčastnila  pracovnice Turistického informačního centra v Polanici-Zdrój (Wioletta Surowiec). Stáž proběhla od 16. do 18. července 2009 a byla zaměřena na poznání českého partnerského města Česká Skalice a okolí.      V rámci poznávací stáže bylo poskytnuté ubytování, stravování a průvodcovské služby. 

Navštívené objekty: Barunčina škola a Muzeum 1866; Kostel Nanebevzetí Panny Marie;Maloskalický muzejní areál; Zámek Ratibořice;Babiččino údolí;Zámek Nové Město nad Metují,Městská památková rezervace Nové Město nad Metují, Autocamping Rozkoš. 

Nechybělo ani seznámení s provozem Regionálního informačního centra, nabízenými propagačními materiály, suvenýry a zhlédnutí právě probíhající výstavy „Naučné stezky v Kladském pomezí“. 
 

Výměnná stáž v Polanici-Zdrój

 
Stáž jedné z pracovnic Regionálního informačního centra v České Skalici (Pavly Špačkové) v Polanici-Zdrój proběhla od 26. – 28. října 2009. Stáž byla zaměřena na poznání polského partnerského města.
V rámci poznávací stáže byly poskytnuty ubytovací a stravovací služby v Penzionu Panorama a průvodcovské služby.
 
Navštívené objekty: Lázeňský park; Lázeňský dům Wielka Pieniawa; Polanická kolonáda, Městské kulturní středisko, Městská knihovna, Městský úřad; Nemocnice plastické chirurgie; Bobová dráha; Kostel Nanebevzetí Panny Marie; Kamenná socha ledního medvěda.
 
Nechybělo ani seznámení s provozem Turistické informačního centra, nabízenými propagačními materiály a suvenýry.