Podpořte nás

Pokud chcete pomoci lidem prchajícím před válkou, můžete přispět prostřednictvím transparentního účtu 2002172892/2010

Financujeme kurzy českého jazyka pro ukrajinské občany.

Ukrajina-640x427

Propagace

Po Barunčiných cestičkách

Jedná se o informační skládačku, které se dělal dotisk v české (4.000 ks) a polské (2.000 ks) jazykové mutaci. Skládačka je rozdělena do 4 okruhů - Kam vedly cestičky malou Barunku, Kam vedly cestičky Barunku školačku, Kam vedly cestičky dospívající dívku a mladou ženu a Cesty, které nás dnes vedou v České Skalici a blízkém okolí za památkami na spisovatelku Boženu Němcovou.

 

Partnerská města České Skalice

Jedná se o jednoduchý barevný letáček, který se zaměřuje na partnerská města České Skalice, kterými jsou dvě polská města Bardo a Polanica-Zdrój, slovenské město Liptovský Hrádok, švýcarské město Rüschlikon a anglické město Warrington. Leták je v české verzi, vydal se v nákladu 4.000 ks.

 

Mapa České Skalice

Vydala se i barevná trhací mapa města Česká Skalice o velikosti A3. Mapa je i v polské a anglické jazykové mutaci. Obsahuje popis nejatraktivnějších turistických památek v České Skalici a důležitá telefonní čísla. Náklad 10.000 ks.

 

Významné osobnosti spjaté s městem Česká Skalice

Jedná se o jednoduchý barevný letáček, který pojednává o 20 nejvýznamnějších osobnostech České Skalice (Ladislav Bartoň, Ing. Antonín Blahník, Jakub Bondy, Ladislav Čerych, Doc. RNDr. Václav Ducháč, Ph.D., Stanislav Gaber, František Hurdálek, RNDr. Ubald Kolařík, Josef Arnošt Kolísko, MUDr. Augustin Kordina, Jan Krtička, P. Josef Myslimír Ludvík, Božena Němcová, Hana Pluhařová-Mayerová, František Rint, PhDr. Václav Řezníček, Jan Smetana, Josef Václav Škoda, Karel Tomíček, Doc. MUDr. Vladimír Vlach, CSc.). Leták je vydaný v anglické (1.000 ks) a polské (1.000 ks) mutaci.

 

Lázeňské oplatky

Společný přeshraniční produkt, které z jedné strany láká návštěvníky do polského lázeňského města Polanica-zdrój a z druhé strany do českých vzdušných lázní Ratibořice.  Náklad 1.000 ks.