25.10.2018 14:03

Svatební sezóna roku 2018 je u konce

S tím, jak odchází příjemné počasí babího léta, se pro letošek loučíme i se svatební sezónou ve Vile Čerych.

Letos u nás svůj velký den prožilo celkem 22 zamilovaných párů. Mnoho z nich bylo nadšeno atmosférou Vily Čerych i úrovní služeb. O tom svědčí i některé děkovné e-maily: „Mockrát Vám chceme poděkovat za nádherný den, který jsme si díky Vám a Vašim kolegům mohli užít absolutně na maximum. Celková atmosféra byla opravdu, jako kdybyste se najednou ocitli na nějakém večírku z 30. let,“ píše paní Lukášková z Nového Města nad Metují.

Kromě svatebních obřadů jsme schopní vám připravit i dokonalý zásnubní večer – šampaňské na pokoji, nazdobená besídka v rozlehlé zahradě – to vše v soukromí a klidném prostředí Vily Čerych.

Už nyní se chystáme na nadcházející svatební sezónu roku 2019. Pokud máte zájem říci si své Ano právě u nás, neváhejte a rezervujte si svůj termín. Nabízíme možnost jak civilního, tak církevního obřadu.

Více informací včetně ceníku a kontaktů najdete na adrese https://www.vilacerych.cz/.

Sabina Štelbaská

 

Centrum rozvoje Česká Skalice (CRČS), o.p.s., od roku 2003 provozuje vzdělávací středisko Vilu Čerych. Vilu i přilehlou zahradu za pomoci různých projektů i dobrovolnických aktivit postupně opravuje a zvelebuje a vytváří prostor pro setkávání, vzdělávání i odpočinek. Svou činností přispívá k rozvoji regionů našeho kraje, aktivizuje občanskou společnost, rozvíjí mezinárodní spolupráci, aktivně se podílí na ekologické výchově a osvětě a podporuje místní vzdělanost a kulturu. V roce 2014 se Centrum rozvoje transformovalo z občanského sdružení na obecně prospěšnou společnost.

 

Přečteno: 152×