14.11.2018 14:48

Prodejci se stále mohou hlásit na Vánoční trhy ve Vile Čerych

Podzim je již za svou polovinou, a čas adventní se neúprosně blíží.

Už za pár týdnů se budou ve Vile Čerych konat Vánoční trhy. Ty jsou, stejně jako v minulých ročnících, spojeny s Mikulášskou nadílkou pro ty nejmenší.

A tím pádem přichází výzva pro prodejce – stánkaře. Stále se ještě můžete hlásit a zarezervovat si své prodejní místo. Rádi u nás přivítáme ty, kteří nabízí či tvoří zajímavé výrobky (kromě potravin). Pokud navíc budete své řemeslo předvádět, bude to jenom plusový bod pro vás!

Případní zájemci se mohou hlásit na e-mailu aneta.zvarova@centrumrozvoje.eu, nebo na tel. 491 451 116.

Sabina Štelbaská

 

Centrum rozvoje Česká Skalice (CRČS), o.p.s., od roku 2003 provozuje vzdělávací středisko Vilu Čerych. Vilu i přilehlou zahradu za pomoci různých projektů i dobrovolnických aktivit postupně opravuje a zvelebuje a vytváří prostor pro setkávání, vzdělávání i odpočinek. Svou činností přispívá k rozvoji regionů našeho kraje, aktivizuje občanskou společnost, rozvíjí mezinárodní spolupráci, aktivně se podílí na ekologické výchově a osvětě a podporuje místní vzdělanost a kulturu. V roce 2014 se Centrum rozvoje transformovalo z občanského sdružení na obecně prospěšnou společnost.

Přečteno: 221×