15.5.2017 13:33

Ocenění v rozkvetlé zahradě pro dárce Vily Čerych

Slavnostní večer v zahradě vily Čerych nastane 26. května v 18 hodin.

Česká Skalice – V pátek 26. května se ve Vile Čerych chystá slavnostní podvečer. Jako každoročně se zde koná udílení Ceny Ladislava Čerycha, jehož smyslem je poděkování dárcům za pomoc při obnově Vily Čerych a přilehlé zahrady.

„Již dvanáct let „DĚKUJEME“ za to, že jednotlivci či společnosti pomáhají obnovovat Vilu Čerych a zahradu. Jsem moc rád, že každý rok je koho ocenit a moc si toho vážíme. Je to i pro nás závazek, s dary a pomocí druhých pečlivě a uvážlivě nakládat,“ říká Jiří Kmoníček, ředitel Centra rozvoje Česká Skalice, o.p.s.

Udílení ceny Ladislava Čerycha začne v 18 hodin v zahradě Vily Čerych. Součástí programu bude premiéra dokumentu o Ladislavu Čerychovi, jehož autorem je Petr Jančárek. Podvečer hudebně doprovodí manželé Skořepovi. Srdečně zveme i širokou veřejnost.

Květnová událost je pořádána Nadací rozvoje občanské společnosti a Centrem rozvoje Česká Skalice, o.p.s. Je podpořena grantem města Česká Skalice.

 

Za Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s., Aneta Zvarová

Centrum rozvoje Česká Skalice (CRČS) je obecně prospěšnou společností, které provozuje vzdělávací středisko Vila Čerych. Vilu i zahradu za pomoci různých projektů i dobrovolnických aktivit postupně opravuje a zvelebuje. CRČS svou činností přispívá k obnově a rozvoji regionů našeho kraje, aktivně působí v oblasti ekologické výchovy a osvěty, aktivizuje občanskou společnost, rozvíjí mezinárodní spolupráci a podporuje místní vzdělanost a kulturu.

 

Přečteno: 297×